Dobrovolnictví na 59. ZLÍN FILM FESTIVALu

Dobrý den,

jsme velmi rádi, že se chceš aktivně zúčastnit 59. ročníku ZLÍN FILM FESTIVALu a zapojit se do jeho pořádání. ZLÍN FILM FESTIVAL je největším a nejstarším festivalem filmů svého druhu na světě a nabízí spoustu příležitosti pro dobrovolnickou participaci. Ty nejdůležitější informace nalezneš na stránkách festivalu.

Festival se koná v termínu od 24. května do 1. června 2019 ve Zlíně. Nicméně je pravděpodobné, že některé pracovní úkony již budou probíhat 22. či 23. 5. a naopak i po skončení třeba 2. 6. 2019. Každopádně si na závěr festivalu (neděle) udělej ještě volno :)

Dobrovolnický program počítá primárně s účastí po celou dobu trvání festivalu. Pokud předem víš, že některé festivalové dny se nebudeš moci účastnit, napiš prosím tyto dny do Poznámky na konci přihlášky. Pokusíme se tomu nasazení přizpůsobit. Upozorňujeme, že dobrovolníkem na festivalu je možné být až od 15 let.

Abychom mohli počítat s tvou účastí, prosíme o vyplnění následujícího formuláře. Ujisti se prosím, že zadáváš správně hlavně e-mailovou adresu a telefonní číslo, abychom tě mohli následně kontaktovat.

Všechny informace, které uvedeš do přihlášky níže, budou sloužit VÝHRADNĚ pro interní využití. Využijeme je k tomu, abychom mohli lépe odhadnout činnost, která by pro tebe byla ideální a bavila tě. Pro více informací můžeš psát také na e-mail: jan.lerl [@] zlinfest.cz.

Děkujeme za zájem a věříme, že se uvidíme na festivalu! :-)

Honza a tým ZFF

* Povinné pole

Kontakt


Získat vaše údaje pres facebook

v
/
v
*
v
* Datum narození potřebujme z důvodů Vašeho pojištění během práce na ZLÍN FILM FESTIVALU.
*
* Rodné číslo potřebujme z důvodů Vašeho pojištění během práce na ZLÍN FILM FESTIVALU.

FotoNahrát | Odebrat
Nahraná fotografie bude následně použita pro Vaši akreditaci, nahrávejte prosím fotografii obličeje.

Dodatečné informace


Týká se studentů a žáků středních či základních škol. Prosíme, uvádějte celý název.Můžete vybrat více možností.


Můžete vybrat více možností.

v
Trička musíme objednat s předstihem, tedy velikost je pouze informativní, samozřejmě se pokusíme, aby padlo jako ulité :)
Napište jméno kamaráda či kamarádky, se kterým chcete na festivalu spolupracovat. Pokud se také přihlásí, tak při vytváření pracovního nasazení se pokusíme o podobný rozvrh.

Můžete vybrat více možností.


Odeslat závaznou přihlášku