30/5 — 5/6/2024
64. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL FILMŮ
PRO DĚTI A MLÁDEŽ
MY ZFF
Stáhni si apku
NEPŘEHLÉDNĚTE    +++
16:00 Festival Café (náměstí Míru)    +++
17:00 Autogramiáda (Zlaté jablko)    +++
19:00 Ben Cristovao koncert (náměstí Míru)    +++
22:00 Zahajovací ohňostroj (Kongresové centrum)    +++
22:15 Barbie (letní kino)    +++
Pro aktuální informace se přihlaste k odběru newsletteru    +++

Dobrovolnictví na ZLÍN FILM FESTIVALU a Festivalovém půlmaratonu 2024

Vítej na přihlášce do dobrovolnického týmu ZLÍN FILM FESTIVALU a FESTIVALOVÉHO PŮLMARATONU 2024. Ať se již hlásíš na celý festivalový týden, či pouze na půlmaraton, tak jsi zde zcela správně. :-)

Chceš-li se aktivně zúčastnit celého 64. ročníku ZLÍN FILM FESTIVALu, nebo 9. Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2024, pak stačí vyplnit přihlášku níže! :-) . Než se dáš do vyplňování, tak tady pár organizačních informací. Upozorňujeme, že dobrovolníkem je možné být až od 15 let (v době konání festivalu).

V letošním roce festival začíná 30. května a ukončíme jej 5. června 2024. Tím však pro náš tým ani dobrovolníky práce nekončí. Jak je již zvykem, tak dobrovolníci nám pomáhají s přípravou celé akce již před oficiálním začátkem festivalu a samozřejmě i po jehos konci.

Hlásíš-li se na pomoc pouze na Festivalovém půlmaratonu ten pak startuje v neděli 2. 6. 2024, i když některé aktivity probíhají také v sobotu (1.6.), například prezence závodníků.

V rámci festivalu dobrovolnický program počítá s Tvou účastí po celou dobu trvání festivalu (všední dny, dopoledne/ odpoledne (večer, víkendy …), ale většinou ne denně. Pokud však víš, že některý festivalový den se nebudeš moci účastnit, napiš prosím tento den – hodinu do pole „Poznámky“ na konci přihlášky (tuto informaci je možné dodat i později). Pokusíme se tvé nasazení tomu přizpůsobit. 

Chceš-li se zúčastnit festivalu i půlmaratonu, je to určitě možné a vzájemně se to nevylučuje. :-) Vyber přihlášku pro účast na festivalu a taktéž nám napiš tuto informaci do pole „Poznámky“.

Abychom mohli počítat s tvou účastí, prosíme o vyplnění následujícího formuláře. Ujisti se prosím, že zadáváš správně TVOJÍ e-mailovou adresu a telefonní číslo, abychom tě mohli následně kontaktovat. Chceš-li uvést i kontakt na rodiče, poprosíme také do pole „Poznámky“.

Všechny informace, které uvedeš do přihlášky níže, slouží VÝHRADNĚ pro interní využití a komunikaci s Tebou. Využijeme je k tomu, abychom mohli lépe odhadnout činnost, která by pro tebe byla ideální a bavila Tě.

S dalšími dotazy klidně napiš na e-mail: jan.lerl [@] zlinfest.cz . Děkujeme za zájem a věříme, že se uvidíme na festivalu! :-)

Honza Lerl a celý tým 64.ZFF

* Povinné pole

Chci pomoci: *FILMFEST, s.r.o.
Zlín Film Festival - mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně je organizován
společností FILMFEST, s. r. o., se sídlem Filmová 174, 760 01 Zlín, ČR. - Nastavení cookies

Made by ZLINFEST